Albion Online ne zaman bedava olacak?

Kapalı beta süreci bittikten hemen sonra oyun Free to Play olarak açılacak. Bu sayede Albion Online'yi ücretsiz oynayabileceğiz. Tabi ki firmanın da para kazanması gerektiğinden premium ve benzeri paketleri satacaklarını bilmenizde fayda var.  

Kapalı beta süreci bittikten hemen sonra oyun Free to Play olarak açılacak. Bu sayede Albion Online'yi ücretsiz oynayabileceğiz. Tabi ki firmanın da para kazanması gerektiğinden premium ve benzeri paketleri satacaklarını bilmenizde fayda var. Yani kısaca Albion Online tam anlamıyla bedava olmayacak. Albion Online bedava oynamak istiyor musunuz? İstiyorsanız bedava oynayabileceksiniz ama premium satın alanların oyundan daha fazla keyif alacağına inanıyorum. 

Aslında bu kadar mükemmel bir oyun için premium satın almaya değer. Ben daha önceleri internet cafe işlettiğim dönemlerde Türk MMO oyuncularının o kadar dandik oyunlara bile premium satın aldığını gördüğüm içinbu kadar mükemme bir oyun için premium satın almamalarına şaşarım.

Yani kısaca Albion Online'nin bedava olmasını beklemeyin. Daha şimdiden Founder paketi satın alarak betaya katılın. Mantıklı olanda founder paketi satın almak çünkü founder paketlerinin içinde premiumlar var ve oyuna açıldığında bu premium ları kullanabileceksiniz. Zaten ileride mutlaka satın alacaksınız. Şimdi satın alın ve bu sayede hem founder ayrıcalıklarından yararlanın, hem beta ya giriş yapmış olun, hem de oyunun yapılma sürecinde firmaya para kazandırıp oyunun daha harika bir hale gelmesini sağlayın.

Albion Online bedava olacak diye beklemeyin...
Albion Online ücretsiz oynayacaksınız diye oyunun çıkmasını beklemeyin...
Kısaca beklemeyin ve hemen Beta sürecine katılın...
Bu kadar mükemmel bir oyun için değer.