Albion Online Giveaway

Bedava Albion

Uzun uğraşlar neticesinde albiont.com 'u Türkiye'nin en mükemmel Albion Fan sitesi haline getirdik. Facebook sayfamız Albion Online Türkiye beklenenin üzerinde katılım ile çoşmuş durumda. Forumlarımıza katılım beklediğimin altında olsa da iyi durum da. Sitemiz alexa rankı diğer Albion Online Türk sitelerine kıyaslandığında en iyi durumda. Şimdi sırada ne var? Artık bunu kutlamalıyız. Bunu kutlamanın en iyi yolu ise forumumuzda aktif olan üyelerimize hediye dağıtarak yapılabilir.

Hediyeler için Albion Online yetkilileriyle iletişime geçtik ve bu hafta dağıtmamız için bir miktar (adet belirtmediler) key vereceklerini söylediler. Çok sevindik. Bu hafta bize hediye gelen keyleri forumumuzda aktif olan kullanıcılara adil bir şekilde dağıtmayı düşünüyoruz. Keyler geldiği gibi dağıtımı başlatacağız.

Daha önce giveaway yapmadığım için kafamda şu suru belirdi.

En adil nasıl dağıtabiliriz?
Kimsenin kafasında soru işareti kalmayacak şekilde adil dağıtım nasıl yapılır?
Bu keyleri siz dağıtıyor olsaydınız nasıl yapardınız?

Giveaway dağıtımı ile ilgili fikir ve önerilerinize açığım. Şimdiden bana yol göstermeye başlayabilirsiniz çünkü bu dağıtım sonucunda "bak bak kendi arkadaşlarına dağıtmış" gibi bir lafın üzerime yapışmasını istemiyorum.