Albion Online Türkçe dil desteği geliyor mu?

Bedava Albion

Albion Online Türkçe olacak mı? olmayacak mı? çok tartışıldı... çok konuşuldu... Bazı oyuncular aman Türkçe desteği olmasın, çoluk çocuk oyuna dolmasın diye dualar etti. Bazıları ise İngilizce bilmedikleri için Türkçe dil desteği gelirse mükemmel olur diye düşündü. Oyun yapımcıları Türkçe dil desteği hakkında hep kararsız kaldı.

Hal böyle iken bugün beni çok şaşırtan bir şey ile karşılaştım. Steam sayfasında Albion Online oyununun dil seçenekleri arasında Türkçe gördüm... Şaşırdım kaldım. Hatta ekran görüntüsü aldım ve burada hemen paylaşıyorum. 

Siz kendinizde girip bakabilirsiniz. Hatta linkini de paylaşayım. http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=188786061

Ben iyimi oldu kötü mü oldu tam bilemedim. Forumlarda bu konu ile ilgili başlık açıyorum. Açacağım o konu altında Türkçe olayını detaylıca tartışabilirsiniz. Gelen yorumları, edişelerinizi yada mutluluklarınızı Albion Online Topluluk yöneticileri ile tartışacağım. Fikirlerinizi bekliyorum. Yorumlarınız benim için çok önemli. Oylamaya da mutlaka katılın.

Forum konusu = Albion Online Türkçe olacak mı? olmalı mı?

Oylamaya mutlaka katılın.