Albion Online betaya nasıl girilir?

2015 yılının Kasım ayında kapalı beta başlayacak. Kapalı betanın ardından kısa bir süre sonra açık beta başlayacak. Kapalı betaya giriş yapabilmek için Founder paketlerinden herhangi birini satın almış olmanız gerekmektedir.

Founder paketleri 3 ayrı tipte ve fiyatta sunulmaktadır. Legendary ($99,95), Epic (49,95) ve Veteran (29,95) olan bu paketlerden herhangi birini satın alarak kapalı beta sürecine katılabilirsiniz. Paketlerin arasındaki fiyat farkı ise oyun başladığında ilk günden size vereceği hediyelerden dolayı oluşmakta. Mesela oyun açıldığında legendary satın almış oyunculara 90 gün premium gelirken; veteran satın almış oyunculara 30 gün premium gelecek. Ben şahsen $99,95 ödeme yapıp legendary satın aldım çünkü "Legendary Avatar & Ring" çok hoşuma gitmişti. Oyundayken bana tıkladıklarında avatarımın etrafı altın bir çerçeveyle kaplanmış olacak ve bu sadece oyun çıkmadan önce legendary satın alanlarda olacak. Oyun başladıktan sonra tekrardan alınabilecek bişey değil. Sırf bu yüzden ben legendary tercihi yaptım. 

Benim gibi görsellik takıntılarınız yoksa boşu boşuna para harcamayın ve en ucuz Founder paketi olan veteran'ı satın alın. Founder paketi satın almak için; https://albiononline.com/en/founderpacks#pricing adresini ziyaret edebilirsiniz.