Albion Online - Gold

Albion Online Gold ticareti genel olarak Albion Online Offical sitesi üzerinden döneceğe benziyor.

Albion Gold nasıl satın alınır? 

Albion Online kendi sitesi üzerinden gold satışı açılacak. Her kullanıcı site üzerinden rahatlıkla gold satın alabilecek. Gold satışı başladığı zaman burada adım adım nasıl alım yapılacağını detaylı yazacağım.

Albion Online Gold ne işe yarayacak?

Gold ile oyun içinde istediğiniz karakterinize premium satın alabileceksiniz. Premium ise oyunda karakterinizi daha hızlı kasabilmenizi sağlayacak. Ayrıca hesabınızdaki goldu tüm market ticaretinin ana para birimi olan oyun içinde silver'e çevirebileceksiniz.

Gold ve Silver takası nasıl gerçekleşiyor?

Oyun içinde gold-silver takası ile ilgili bir panel bulunmakta. Oyuncular ellerindeki goldu silvere çevirdikçe silverin değeri artacak. Aynı şekilde oyuncular ellerindeki silver'i golda çevirdikçe silverin gold karşısındaki değeri düşecek. Bu da aslnda genel olarak oyunun p2w (pay to win = parayı basan kazanır) olmasını engelleyecek bir yapı oluşturuyor. Silver ve Gold arasındaki fiyat dengesi arz ve talebe göre sürekli değişmektedir. Sizin için en uygun anda goldlarınızı silvere bozdurabilirsiniz.

Gold nereden satın alınır?

Henüz direkt olarak satılmıyor ama satışa sunulduğunda nereden alacağınızı kaça satın alacağınızı ve benzeri bilgileri buradan sizlerle paylaşacağım.